Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Regulamin stron fanowskich

 1. Na stronie musi być informacja, że Tibia tworzona jest przez Cipsoft i że treści z oficjalnej strony Tibii, lub te które zostały przekazane np. Wszelkie grafiki, które można wykorzystać, są własnością Cipsoftu. Odniesienia do Cipsoftu i Tibii powinny być przedstawione jako linki na Twojej stronie.
 2. Twoja strona musi mieć sekcje z danymi kontaktowymi, na przykład Twoje dane i adres kontaktowy.
 3. Cipsoft potrzebuje niezawodnych osób, które powinny być odpowiedzialnymi administratorami strony. Cipsoft potrzebuje nazwisko takiej osoby, imię postaci w grze oraz adres e-mail, dzięki któremu jest w stanie się kontaktować. Osoba taka musi być w stanie komunikować się w języku angielskim na akceptowalnym poziomie. Wymagane jest równiej regularne sprawdzanie skrzynki pocztowej oraz dział fansite na oficjalnym forum.
 4. Oczywiście dopuszczalne są reklamy i sponsorowanie takich stron, ale musisz być pewny że są one odpowiednie dla klientów, szczególnie nieletnich. Upewnij się, że masz kontrole nad treścią reklam, które publikujesz.
 5. Strona ma być poświęcona tylko Tibii. Cipsoft stawia wysokie wymagania, dlatego strona musi być regularnie aktualizowana. Upewnij się, że informacje na stronie są prawdziwe i rzetelne. Teksty na Twojej stronie powinny przestrzegać zasady gramatyki i ortografii. Oczekiwany jest również profesjonalny i atrakcyjny wygląd. Jeśli strona stara się być promowana, musi być zawsze na bieżąco.
 6. Cipsoft jest wdzięczny, jeśli publikujecie treści tworzone przez siebie, a nie tylko kopiujecie lub tłumaczycie oficjalne artykuły Cipsoftu. Plagiaty nie będą tolerowane. Jeśli chcesz użyć zdjęcia, tabeli itd. proszę to robić tylko za zgodą właściciela. W zasadzie można publikować każdą plotkę, która wpadnie ci do ucha. Gdy masz wątpliwości, czy wszystko jest poprawnie opublikowane, możesz zapytać koordynatora stron fanowskich. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia danej informacji, możesz podjąć decyzję o opublikowaniu tych informacji, lecz należy dopisać np. 'ta informacja nie została potwierdzona przez CipSoft'. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za swoje publikacje. Jeśli strona stara się o range promowanej, musi na bieżąco generować własne treści.
 7. Udzielanie informacji na temat questów jest w porządku, lecz kompletne rozwiązania questów powinny być oznaczone zastrzeżeniem, że psuje to zabawę. Strona może dodawać szczegółowe informacje dotyczące wszystkich potworów i przedmiotów, które istnieją w grze. Jednak Cipsoft nie będzie podawał informacji na temat potworów i przedmiotów, ponieważ te rzeczy powinny być odkryte przez społeczność graczy.
 8. Musisz być w stanie edytować swoją stronę. Należy również egzekwować zachowania na witrynę. Spam, obraźliwe wypowiadanie się lub próby wysyłania keyloggerów – są to rzeczy których należy unikać za wszelką cenę. Jeśli wybierasz moderatorów i pomocników na stronie, rób to mądrze i wspieraj ich w pracy. Cipsoft będzie utrzymywał kontakt z osobą odpowiedzialną za stronę i sprawdzał sytuacje na witrynie, zatem powinieneś być w stanie okazać zaufanie do zespołu.
 9. Witryna nie może zawierać wszelakiego nielegalnego oprogramowania lub linków które prowadzą do stron z takim oprogramowaniem. Jeśli oferujecie pliki do pobrania, to oczekiwana jest informacja, że Cipsoft nie bierze odpowiedzialności za ten plik i nie jest on narzędziem stworzonym przez nich. Ponadto, osoba odpowiedzialna za stronę musi dokonać wszelkich starań, aby oferowane pliki nie zawierały wirusów. Generalnie Cipsoft radzi, aby nie oferować plików do pobrania, których nie jesteście pewni.
 10. Musisz upewnić się, ze zasady Tibia Rules są przestrzegane na witrynie. Przykładowo – nie powinno być żadnego handlu kontami za pośrednictwem forum lub handlu przedmiotami za prawdziwe pieniądze. Ponadto, screeny zawierające boty i reklamy należy usuwać natychmiast, jak się o nich dowiecie.
 11. Cipsoftu prosi o poinformowanie ich o zmianach na stronie w okresach miesięcznych, statystyki powinny być wysyłane na [email protected] do trzeciego dnia każdego miesiąca.
 12. W zamian oferujemy korzyści, które są przedstawione w programie stron fanowskich.
 13. Współpraca może być wzajemnie zakończona bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
 14. Strony, które nie będą przestrzegać wyżej wymienionych zasad, będą otrzymywać ostrzeżenia, a w poważnych przypadkach lub powtarzających się, zostaną usunięte z programu.
 15. Powyższe zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili. Wszelkie zmiany będą ogłaszane.