Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Wspierane strony fanowskie

Jesteś ciekaw, jakie zdanie na temat Tibii mają gracze z innych krajów? Chcesz znaleźć swoich przyjaciół z gry, pooglądać ich zdjęcia, zarówno te z gry, jak i prywatnego życia? Może chcesz zorganizować loterę na swoim świecie? Te i inne atrakcje oferują Ci strony fanowskie znajdujące się w oficjalnym programie CipSoftu zwanym Supported Fansites.

Na tej stronie znajdziecie krótkie informacje o stronach, które CipSoft przyjął do grona wspieranych stron fanowskich.


Nasze wspierane strony fanowskie są doskonałym źródłem informacji – bez względu na to, czego szukasz


Logo Opis
Exhiti.com
Kto posiada najwyższy poziom w Tibii? Kto jest najlepszym rybakiem? Kto ma największy poziom magiczny? Kto ma najwięcej punktów za osiągnięcia? Exhiti.com ma wszystkie odpowiedzi na te pytania. Jeżeli jesteście zainteresowani w statystykach, na pewno polubicie tę stronę wraz z miesięcznymi zestawieniami najlepszych 10 graczy i innymi ciekawymi funkcjami.
FunTibia.com
Miałeś niezły ubaw podczas gry w Tibie? Podziel się tym z innymi na FunTibia.com! Może jesteś w złym nastroju i potrzebujesz odrobiny humoru? Na tej stronie możesz przesyłać zdjęcia, filmy, cytaty - w zasadzie wszystko, póki jest to zabawne. Możesz także dołączyć do poważniejszych dyskusji na forum. Strona ta koncentruje się na języku polskim i angielskim. Miłej zabawy!
GuildStats.eu
Czy Ty i Twoja gildia chcielibyście porównać się z innymi gildiami? GuildStats.eu jest w całości poświęcona gildiom. Strona ta pozwala na porównywanie innych gildii, kontrolowanie postępów wojny, pokazuje największą gildię, najstarszą, światowe statystyki itp. Ponadto można poczytać artykuły i pooglądać zdjęcia. Strona jest dostępna w wielu językach.
RadioTibia.com.br
Brak dźwięku w Tibii? Doskonale!! W takim razie możesz posłuchać radia stworzonego przez graczy Tibii dla graczy Tibii! Ten brazylijski Fansite oferuje muzykę i rozrywkę podczas polowań. Możesz dołączyć do czatu na żywo oraz oglądać filmy i zdjęcia. Ustawcie odbiorniki, aby usłyszeć co mają do powiedzenia!
Tibia-Market.com
Szukasz konkretnego przedmiotu w grze, a może masz coś na sprzedaż? Chcesz wystawić na aukcję swój domek, a może zaproponować wykonanie jakiegoś questu? Tibia-Market pomoże Ci w tych sprawach. Strona dostępna jest aż w 4 językach – angielskim, hiszpańskim, polskim oraz portugalskim. Pamiętajcie jednak, że jakiekolwiek handel realnymi przedmiotami bądź pieniędzmi jest zakazany.
TibiaCity.org
Jest to fansite poświęcony nowościom ze świata Tibii. Możesz poczytać najnowsze wiadomości na temat Tibii i konkretnego świata. Dostępna jest również opcja wysyłania wiadomości. W bibliotece można przeczytać ciekawe artykuły na wszelkiego rodzaju tematy. Możesz podzielić się swoją opinią z innymi graczami na ich własnym forum. Poza tym, na stronie dostępne są tapety i paski narzędzi.
TibiaCubix.com
Czy kiedykolwiek chciałeś przenieść potwory z Tibii do realnego świata? Teraz jest to możliwe za pośrednictwem Tibia Cubix. Wszystko czego potrzebujesz to drukarka i nożyczki. Na tej stronie znajduje się biblioteka niesamowitych zabawek z papieru. Możesz stworzyć orka, owce, rotworma i wiele innych. Odwiedź Tibia Cubix od czasu do czasu, aby odkryć nowe potwory. Wydrukuj ulubiony szablon i rozpocznij swoją kolekcję.
TibiaLottery.com
Chcesz stworzyć loterie i potrzebujesz bezstronny sposób na znalezienie zwycięzcę? Tibialottery oferuje taką funkcję i wybierze imiona zwycięzców w wybranym dniu. Tworzenie loterii jest bardzo proste i nie trzeba się martwić o narzekanie uczestników w przyszłości. Ponadto, można również zobaczyć wyniki już sporządzonych loterii. Wspaniała funkcja stale śledzi trwające loterie.
TibiaNation.net
TibiaNation jest bardzo dobrze wyglądającą bazą danych. Poza komunikacją w innymi graczami za pośrednictwem czatu lub forum, strona dostarcza ciekawych informacji, nowości , przewodników i poradników. Są także specjalne informacje dla każdego świata, pokazujące jakie bosy odwiedziły świat ostatnimi czasy.
TibiaPic.com
Upload! Chcesz podzielić się swoimi screenami z innymi graczami i dowiedzieć się co o tym myślą? TibiaPic jest idealną do tego stroną! Inni użytkownicy mogą przeglądać i komentować przesłane zdjęcia. A może jesteś zainteresowany przeglądaniem zdjęć innych graczy? Przy pomocy pewnej funkcji sortowania, łatwo można sprawdzić, które screeny oceniane są
TibiaStat.com
Jak sama nazwa wskazuje, na tej stronie znajdziesz wszelkie statystyki. Ponadto, możesz poczytać tibijskie książki i skorzystać z ciekawych narzędzi - np. sprawdzanie dostępności członków gildii, kalkulator doświadczenia, śledzenie bossów oraz wiele więcej.

Jeśli chcesz dołączyć do rosnącej społeczności stron fanowskich, następujące informacje mogą być pomocne: