Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Promowane strony fanowskie

Jesteś ciekaw, jakie zdanie na temat Tibii mają gracze z innych krajów? Chcesz znaleźć swoich przyjaciół z gry, pooglądać ich zdjęcia, zarówno te z gry, jak i prywatnego życia? Może chcesz zorganizować loterę na swoim świecie? Te i inne atrakcje oferują Ci strony fanowskie znajdujące się w oficjalnym programie CipSoftu zwanym Supported Fansites.

Na tej stronie znajdziecie krótkie informacje o stronach, które CipSoft przyjął do grona promowanych stron fanowskich.


Promowane strony starają się być na czasie i oferować najświeższe informacje na temat Tibii.


Logo Opis
PortalTibia.com.br
Mówisz po portugalsku i szukasz informacji na temat Tibii w swoim ojczystym języku? Odwieź Portal Tibia! Wielki brazylijski fansite. Właśnie tutaj możesz przeczytać ciekawe artykuły na temat Tibii w języku portugalskim i dołączyć do dyskusji na ich temat. Możesz również przyczynić się do tworzenia strony i publikować artykuły o Tibii. Oprócz tego, można także uczestniczyć na forum.
Tibia-Stats.com
Jesteś zainteresowany statystykami? Tibia-Stats.com jest właśnie o tym. Załóż konto do gromadzenia własnych danych z polowań. Na podstawie tych danych, będą tworzone statystyki na temat – liczby zabitych potworów, ulubionego potwora, ilości zabitych bossów, liczby zdobytych przedmiotów i tak dalej. Lecz to nie wszystko. Można również znaleźć kilka przydatnych funkcji, jak i również niektórych artykułów naukowych i ciekawych informacji na temat Tibii.
Tibia-Wiki.net
Szukasz informacji na temat Tibii? Mówisz w języku polskim? Tibia-Wiki.net jest miejscem dla Ciebie. Tutaj znajdziesz informacje na prawie każdy temat w Tibii. Jeśli jesteś ekspertem o Tibii, jesteś w stanie samodzielnie zbierać i przedstawiać informacje graczom. Strona ta jest olbrzymim źródłem wiedzy na temat Tibii tworzona przez graczy dla graczy.
Tibia.Wikia.com
Wiedza! Potwory, przedmioty, czary, NPC – właśnie na Wiki możesz znależć informacje na praktycznie każdy temat, co istnieje w świecie Tibii. Nieważne, czy szukasz tekstu z tibijskiej książki, chcesz wiedzieć jak uzyskać dostęp do określonej pozycji lub potrzebujesz porady na misje – właśnie na tej stronie uzyskasz odpowiedzi. Znajdziesz tutaj wskazówki, jak poprawić swoja grę i uniknąć oszustwa.
TibiaBariloche.com.ar
Tibiabariloche.com.ar jest stroną fanowską powstałą w Argentynie. Zawiera ona informacje w języku hiszpańskim i angielskim. Oprócz informacji na temat potworów i przedmiotów, oferuje również kalkulatory, zdjęcia, filmy i muzykę. Oczywiście można również dołączyć do forum i podyskutować na różne tematy.
TibiaBr.com
Bem-vindo! Jeśli mówiszsz po portugalsku, jest to strona fanowska której szukasz. Ta brazylijska witryna zapewnia szczegółowe pozycje na temat potworów, przewodników i ogromne, często odwiedzane forum, które oferuje liczne działy na dyskusje. Sekcja pomocy nie tylko dostarcza pomocy nowym graczom, ale również może udzielić przydatnych wskazówek tym posiadającym nieco większe doświadczenie.
TibiaHispano.com
Noticias! To jest strona z wiadomościami dla wszystkich graczy, mówiących w języku hiszpańskim. Każdy może donieść ciekawe informacje w języku hiszpańskim ze swojego świata i dzielić się nimi ze społecznością Tibii. Wielka biblioteka i poradniki mogą pomóc hiszpańskim graczom, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę z Tibią. Ponadto, można przeczytać ciekawe artykuły i wywiady. Forum otwarte jest na wszelkie tematy.
TibiaML.com
TibiaML to wielojęzyczna strona o Tibii. Można tutaj znaleźć informacje na temat Tibii w języku angielskim, holenderskim, fińskim, szwedzkim, portugalskim, polskim i hiszpańskim. Ponadto TibiaML oferuje wiele funkcji. Możesz wybrać jeden wielu tematów strony. Wgrywać zdjęcia i dodawać filmy z Tibii na koncie, sprawdzić obrażenia zadawane ze swojej broni oraz pokazać swój sprzęt.
TibiaNews.net
Gazetka Tibijska! Jest to angielski fansite, który oferuje najnowsze informacje i wydarzenia na wszystkich serwerach. Każdy jest w stanie rozpowszechniać najnowsze wiadomości ze swojego świata. Znajdziesz również comiesięczne artykuły pisane przez graczy. Kompletna mapa Tibii umożliwia zwiedzanie kontynentu w każdej chwili.
TibiaRP.com
Jeśli jesteś graczem zainteresowanym RPG – TibiaRP jest miejscem dla Ciebie! TibiaRP oferuje artykuły, wywiady, poradniki oraz oczywiście forum, gdzie można porozmawiać z innymi wojownikami. Oferuje również unikalne cechy, takie jak humorystyczna encyklopedia potworów. Możesz także wziąć udział w regularnych rozgrywkach i wydarzeniach!
TibiaSpace.com
TibiaSpace.com to miejsce, gdzie możesz spotkać fanów Tibii z całego świata. Stwórz swój profil i udostępniaj zdjęcia dla swoich przyjaciół. Oczywiście możesz również śledzić najnowsze osiągnięcia Twoich znajomych. Możesz dołączyć do specjalnych grup ze swojego świata i zorganizować polowanie lub porozmawiać z innymi o najgorętszych tematach Tibii.
TibiaVenezuela.com
Espanol Hablas? TibiaVenezuela jest wielką stroną fanowską z Wenezueli. Można tutaj znaleźć wiele informacji na temat Tibii w języku hiszpańskim. Znajdują się tutaj aktualności, wywiady, artykuły, poradniki, szczegółowe informacje na temat przedmiotów, stworzeń i NPC. Na forum natomiast, można spotkać wiele innych graczy z Wenezueli i innych krajów. De para el mundo Wenezuela!
TibiaWiki.com.br
Voce fala Portugues? Szukasz informacji o Tibii? TibiaWiki.com.br jest właściwym do tego miejscem. Ta portugalska strona posiada odpowiedzi na pytania, których nie odważył byś się zadać. Jeżeli jesteś ekspertem w sprawach tibijskich, pomyśl o przyczynieniu się do pomocy innym graczom poprzez edycje artykułów. W ten sposób pozwolisz im dowiedzieć się więcej na temat ich ulubionej gry!
TibioPedia.pl
Mówisz po polsku? Jeżeli tak, z pewnością pocieszy Cię wizyta na polskiej stronie fanowskiej. Oprócz artykułów i forum, można znaleźć informacje na temat czarów, potworów, przedmiotów i NPC w języku polskim. Mapy na stronie pomogą Ci znaleźć swoją drogę w Tibii. Ponadto, możesz pobawić się takimi funkcjami jak Tibiopedia DressUp. Sprawdz to, na Tibiopedii!